1812B224M500CT
Walsin Technology Corporation
型号:
1812B224M500CT
描述:
CAP CER 0.22UF 50V X7R 1812
Features -
Tolerance ±20%
Lead Style -
Capacitance 0.22 µF
Applications General Purpose
Product Status Active
Thickness (Max) 0.053" (1.35mm)
Voltage - Rated 50V
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C