1812B224K201CT
Walsin Technology Corporation
型号:
1812B224K201CT
描述:
CAP CER 0.22UF 200V X7R 1812
用户指南
Mfr Walsin Technology Corporation
Series -
Package Tape & Reel (TR)
Ratings -
Features -
Tolerance ±10%
Lead Style -
Capacitance 0.22 µF
Applications SMPS Filtering
Failure Rate -
Lead Spacing -
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Product Status Active
Thickness (Max) 0.087" (2.20mm)
Voltage - Rated 200V
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C