1808N821J102LT
Walsin Technology Corporation
型号:
1808N821J102LT
描述:
CAP CER 820PF 1KV C0G/NP0 1808
Features High Voltage
Tolerance ±5%
Lead Style -
Capacitance 820 pF
Applications SMPS Filtering
Product Status Active
Thickness (Max) 0.087" (2.20mm)
Voltage - Rated 1000V (1kV)
Size / Dimension 0.177" L x 0.080" W (4.50mm x 2.03mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C