1808N151J302LT
Walsin Technology Corporation
型号:
1808N151J302LT
描述:
CAP CER 150PF 3KV C0G/NP0 1808
Ratings -
Tolerance ±5%
Lead Style -
Capacitance 150 pF
Applications General Purpose
Product Status Active
Voltage - Rated 3000V (3kV)
Size / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C