1808N150J302LT
Walsin Technology Corporation
型号:
1808N150J302LT
描述:
CAP CER 15PF 3KV C0G/NP0 1808
用户指南
Mfr Walsin Technology Corporation
Series -
Package Tape & Reel (TR)
Ratings -
Tolerance ±5%
Lead Style -
Capacitance 15 pF
Applications General Purpose
Lead Spacing -
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Package / Case 1808 (4520 Metric)
Product Status Active
Voltage - Rated 3000V (3kV)
Size / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C