1722533112-12-Y2
Molex
型号:
1722533112-12-Y2
描述:
12" PRE-CRIMP 1855/19 YELLOW
用户指南
Mfr Molex
Color Yellow
Length 12.0" (304.8mm)
Series Ultra-Fit
Package Bulk
Wire Gauge 22 AWG