1722533112-12-B0
Molex
型号:
1722533112-12-B0
品牌:
Molex
描述:
12" PRE-CRIMP 1856/19 BLACK
用户指南
Mfr Molex
Color Black
Length 12.0" (304.8mm)
Series Ultra-Fit
Package Bulk
Wire Gauge 20 AWG