1722533112-11-S2
Molex
型号:
1722533112-11-S2
描述:
11" PRE-CRIMP 1855/19 SLATE
用户指南
Mfr Molex
Color Slate
Length 11.0" (279.4mm)
Series Ultra-Fit
Package Bulk
Wire Gauge 22 AWG