1722533112-10-N2
Molex
型号:
1722533112-10-N2
描述:
10" PRE-CRIMP 1855/19 BROWN
用户指南
Mfr Molex
Color Brown
Length 10.0" (254.0mm)
Series Ultra-Fit
Package Bulk
Wire Gauge 22 AWG