1722533112-10-A0
Molex
型号:
1722533112-10-A0
描述:
10" PRE-CRIMP 1856/19 ORANGE
用户指南
Mfr Molex
Color Orange
Length 10.0" (254.0mm)
Series Ultra-Fit
Package Bulk
Wire Gauge 20 AWG