1722533111-11-R2
Molex
型号:
1722533111-11-R2
描述:
11" PRE-CRIMP 1855/19 RED
用户指南
Mfr Molex
Color Red
Length 11.0" (279.4mm)
Series Ultra-Fit
Package Bulk
Wire Gauge 22 AWG