1722533111-11-N2-D
Molex
型号:
1722533111-11-N2-D
描述:
11" PRE-CRIMP 1855/19 BROWN
用户指南
Mfr Molex
Color Brown
Length 11.0" (279.4mm)
Series Ultra-Fit
Package Bulk
Wire Gauge 22 AWG