1722533111-11-B0
Molex
型号:
1722533111-11-B0
描述:
11" PRE-CRIMP 1856/19 BLACK
用户指南
Mfr Molex
Color Black
Length 11.0" (279.4mm)
Series Ultra-Fit
Package Bulk
Wire Gauge 20 AWG