1722533111-10-Y0-D
Molex
型号:
1722533111-10-Y0-D
描述:
10" PRE-CRIMP 1856/19 YELLOW
用户指南
Mfr Molex
Color Yellow
Length 10.0" (254.0mm)
Series Ultra-Fit
Package Bulk
Wire Gauge 20 AWG