1722533012-12-R7
Molex
型号:
1722533012-12-R7
品牌:
Molex
描述:
12" PRE-CRIMP 1858/19 RED
用户指南
Mfr Molex
Color Red
Length 12.0" (304.8mm)
Series Ultra-Fit
Package Bulk
Wire Gauge 16 AWG