1722533011-12-G7-D
Molex
型号:
1722533011-12-G7-D
描述:
12" PRE-CRIMP 1858/19 GREEN
用户指南
Mfr Molex
Color Green
Length 12.0" (304.8mm)
Series Ultra-Fit
Package Bulk
Wire Gauge 16 AWG