1722533011-12-A9-D
Molex
型号:
1722533011-12-A9-D
描述:
12" PRE-CRIMP 1857/19 ORANGE
用户指南
Mfr Molex
Color Orange
Length 12.0" (304.8mm)
Series Ultra-Fit
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG