1722533011-11-Y7
Molex
型号:
1722533011-11-Y7
描述:
11" PRE-CRIMP 1858/19 YELLOW
用户指南
Mfr Molex
Color Yellow
Length 11.0" (279.4mm)
Series Ultra-Fit
Package Bulk
Wire Gauge 16 AWG