1722533011-11-R9
Molex
型号:
1722533011-11-R9
品牌:
Molex
描述:
11" PRE-CRIMP 1857/19 RED
用户指南
Mfr Molex
Color Red
Length 11.0" (279.4mm)
Series Ultra-Fit
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG