1722533011-10-L9
Molex
型号:
1722533011-10-L9
描述:
10" PRE-CRIMP 1857/19 BLUE
用户指南
Mfr Molex
Color Blue
Length 10.0" (254.0mm)
Series Ultra-Fit
Package Bulk
Wire Gauge 18 AWG