TE Connectivity Corcom Filters
型号:
16KEPS10AFPW
封装:
-
批次:
-
描述:
KEP 16A 1S HIGH PLUS SP WYE 440
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
144.571
10
139.58255
25
134.59714
50
129.61211
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | TE Connectivity Corcom Filters |
| Series | KEP |
| Current | 16 A |
| Package | Box |
| Filter Type | Three Phase (Wye) |
| Applications | Converter |
| Configuration | Single Stage |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Approval Agency | CSA, UL |
| Termination Style | Terminal Block |
| Voltage - Rated AC | 440V |
| Base Product Number | 16KEPS10 |
| Frequency - Operating | 50/60Hz |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |