TE Connectivity Corcom Filters
型号:
16KEMS10AFPD
封装:
-
批次:
-
描述:
KEM 16A 1S HIGH PER SP DELTA 440
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
136.5435
10
131.8315
25
127.1233
50
122.41491
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | TE Connectivity Corcom Filters |
| Series | KEM |
| Current | 16 A |
| Package | Box |
| Filter Type | Three Phase (Delta) |
| Applications | Converter |
| Configuration | Single Stage |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Approval Agency | CSA, UL |
| Termination Style | Terminal Block |
| Voltage - Rated AC | 440V |
| Base Product Number | 16KEMS10 |
| Frequency - Operating | 50/60Hz |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |