TE Connectivity Corcom Filters
型号:
15DCF10
封装:
-
批次:
-
描述:
LINE FILTER 80VDC 15A CHASS MNT
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
103.2935
10
99.85165
25
96.40866
50
92.96548
100
84.35753
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | TE Connectivity Corcom Filters |
| Series | DC |
| Current | 15 A |
| Package | Bulk |
| Inductance | 451µH |
| Filter Type | DC |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Single Stage |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Approval Agency | CSA, TUV, UR |
| Termination Style | Threaded Post (8-32) |
| Voltage - Rated AC | - |
| Voltage - Rated DC | 80V |
| Base Product Number | 15DC |
| Frequency - Operating | - |
| Operating Temperature | -10°C ~ 55°C |