Hammond Manufacturing
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
52.193
5
48.9345
10
45.6722
25
44.85672
50
44.04105
100
43.38859
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Color | Unpainted |
| Design | Cover Included |
| Height | 2.163" (54.94mm) |
| Series | 1590Z |
| Weight | 1.1 lbs (499 g) |
| Package | Bag |
| Ratings | IP68 |
| Features | Watertight |
| Material | Metal, Aluminum |
| Thickness | 0.080" (2.03mm) |
| Area (L x W) | 30.8in² (199cm²) |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Product Status | Active |
| Size / Dimension | 9.846" L x 3.130" W (250.09mm x 79.50mm) |
| Base Product Number | 1590 |
| Material Flammability Rating | - |