Hammond Manufacturing
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
41.914
5
39.292
10
36.6719
25
36.01716
50
35.36242
100
34.838495
250
34.052636
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Color | Gray |
| Design | Cover Included |
| Height | 3.543" (90.00mm) |
| Series | 1554 |
| Weight | - |
| Package | Bulk |
| Ratings | IP66, NEMA 4,4X,12,13, UL-508 |
| Features | Card Guides, PCB Supports, Watertight |
| Material | Plastic, Polycarbonate |
| Thickness | 0.128" (3.25mm) |
| Area (L x W) | 59.5in² (384cm²) |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Product Status | Active |
| Size / Dimension | 9.449" L x 6.299" W (240.00mm x 160.00mm) |
| Base Product Number | 1554 |
| Material Flammability Rating | UL94 5VA |