TE Connectivity Corcom Filters
型号:
150KEVD10AFPW
封装:
-
批次:
-
数据手册:
-
描述:
KEV 150A 2S SP WYE 440 VAC
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
722.836
10
697.9118
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | TE Connectivity Corcom Filters |
| Series | KEV |
| Current | 150 A |
| Package | Box |
| Filter Type | Three Phase (Wye) |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Two Stage |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Approval Agency | CSA, UL |
| Termination Style | Threaded Post (M10) |
| Voltage - Rated AC | 440V |
| Base Product Number | 150KEVD10 |
| Frequency - Operating | 50/60Hz |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |