TE Connectivity Corcom Filters
型号:
150KESS6AFPW
封装:
-
批次:
-
描述:
KES 150A 1S NUT WYE 440VAC 50HZ
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
489.896
10
473.0031
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | TE Connectivity Corcom Filters |
| Series | KES |
| Current | 150 A |
| Package | Box |
| Filter Type | Three Phase (Wye) |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Single Stage |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Approval Agency | CSA, UL |
| Termination Style | Threaded Post (M10) |
| Voltage - Rated AC | 440V |
| Base Product Number | 150KESS6 |
| Frequency - Operating | 50/60Hz |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |