1430-26-1-0500-011-1-TS
CNC Tech
型号:
1430-26-1-0500-011-1-TS
品牌:
CNC Tech
描述:
HOOK-UP STRND 26AWG GRN/YEL 500'
购买数量:
库存 : 1
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Mfr CNC Tech
Length 500.0' (152.4m)
Series -
Package Spool
Ratings UL Style 1430
Voltage 300V
Features Oil Resistant
Cable Type Hook-Up
Wire Gauge 26 AWG
Jacket Color Green, Yellow
Product Status Active
Conductor Strand 7/0.0063"
Conductor Material Copper, Tinned
Base Product Number 1430-26
Operating Temperature -10°C ~ 105°C
Jacket (Insulation) Diameter 0.052" (1.32mm)
Jacket (Insulation) Material Poly-Vinyl Chloride (XLPVC), Irradiated
Jacket (Insulation) Thickness 0.015" (0.38mm)