Ohmite
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
2.888
10
2.5593
25
2.37348
50
2.23364
100
1.95453
250
1.675268
500
1.396082
1000
1.20993
5000
1.172699
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Ohmite |
| Series | 10 |
| Package | Bulk |
| Features | Current Sense, Non-Inductive |
| Tolerance | ±1% |
| Resistance | 100 mOhms |
| Composition | Metal Element |
| Failure Rate | - |
| Power (Watts) | 2W |
| Package / Case | Axial |
| Product Status | Active |
| Size / Dimension | 0.094" Dia x 0.417" L (2.40mm x 10.60mm) |
| Height - Seated (Max) | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 275°C |
| Number of Terminations | 2 |
| Supplier Device Package | Axial |
| Temperature Coefficient | ±50ppm/°C |