1210N122G251CT
Walsin Technology Corporation
型号:
1210N122G251CT
描述:
CAP CER 1200PF 250V C0G/NP0 1210
Ratings -
Features -
Tolerance ±2%
Lead Style -
Capacitance 1200 pF
Applications SMPS Filtering
Product Status Active
Thickness (Max) 0.053" (1.35mm)
Voltage - Rated 250V
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C