1206B562J501LT
Walsin Technology Corporation
型号:
1206B562J501LT
描述:
CAP CER 5600PF 500V X7R 1206
Features High Voltage
Tolerance ±5%
Lead Style -
Capacitance 5600 pF
Applications General Purpose
Product Status Active
Thickness (Max) 0.053" (1.35mm)
Voltage - Rated 500V
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C