1206B471K202LT
Walsin Technology Corporation
型号:
1206B471K202LT
描述:
CAP CER 470PF 2KV X7R 1206
Features High Voltage
Tolerance ±10%
Lead Style -
Capacitance 470 pF
Applications SMPS Filtering
Product Status Active
Thickness (Max) 0.053" (1.35mm)
Voltage - Rated 2000V (2kV)
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C