Amphenol Industrial Operations
型号:
10-350349-163
封装:
-
批次:
-
数据手册:
-
描述:
CONN CAB CLAMP SZ16 OLIV 7/8-20
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
29.336
10
24.99355
25
23.54708
50
21.96837
100
19.469015
250
18.416624
500
18.021994
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Amphenol Industrial Operations |
| Type | Cable Clamp |
| Color | Olive |
| Series | MIL-DTL-22992, QWLD |
| Package | Bulk |
| Plating | Cadmium |
| Features | Clamp Screws |
| Includes | - |
| Material | Aluminum |
| Shielding | Unshielded |
| Cable Exit | 180° |
| Thread Size | 7/8-20 UNEF-2A |
| Cable Opening | 0.316" ~ 0.515" (8.03mm ~ 13.08mm) |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 1.125" (28.58mm) |
| Ingress Protection | Waterproof |
| Base Product Number | 10-350349 |
| Shell Size - Insert | 16 |
| Material Flammability Rating | - |
| For Use With/Related Products | QWLD Series Connectors |