TE Connectivity Corcom Filters
型号:
1-1609034-9
封装:
-
批次:
-
数据手册:
-
描述:
LINE FILTER 250VDC/VAC 20A CHASS
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
22.8
10
22.06375
25
21.32826
50
20.59277
100
18.386395
250
18.018688
500
17.650962
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | TE Connectivity Corcom Filters |
| Series | SB |
| Current | 20 A |
| Package | Box |
| Inductance | 900µH |
| Filter Type | Single Phase |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Single Stage |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Approval Agency | CSA, UR, VDE |
| Termination Style | Quick Connect |
| Voltage - Rated AC | 250V |
| Voltage - Rated DC | 250V |
| Base Product Number | 1609034 |
| Frequency - Operating | 50/60Hz |
| Operating Temperature | -10°C ~ 40°C |