Littelfuse Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
4.275
5
4.1325
10
3.99
50
3.13462
100
2.564715
250
2.493484
500
2.137291
1000
1.9948
5000
1.78107
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Color | Yellow |
| Series | MAXI® |
| Package | Bulk |
| Fuse Type | Automotive |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Response Time | - |
| Package / Case | Blade, Max |
| Product Status | Active |
| Approval Agency | - |
| Size / Dimension | 1.150" L x 0.348" W x 0.850" H (29.21mm x 8.85mm x 21.59mm) |
| Voltage Rating - DC | 32 V |
| Current Rating (Amps) | 20 A |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 1kA |