0805B152K631LT
Walsin Technology Corporation
型号:
0805B152K631LT
描述:
CAP CER 1500PF 630V X7R 0805
Ratings -
Tolerance ±10%
Lead Style -
Capacitance 1500 pF
Applications General Purpose
Product Status Active
Voltage - Rated 630V
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C