0612B563K500CT
Walsin Technology Corporation
型号:
0612B563K500CT
描述:
CAP CER 0.056UF 50V X7R 0612
Features Low ESL
Tolerance ±10%
Lead Style -
Capacitance 0.056 µF
Product Status Active
Thickness (Max) 0.035" (0.90mm)
Voltage - Rated 50V
Size / Dimension 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C