首页 / 保险丝 / 0603TSFV125FM/65-2
0603TSFV125FM/65-2
Littelfuse Inc.
型号:
0603TSFV125FM/65-2
描述:
FUSE BOARD MNT 1.25A 65VDC 0603
Melting I²t 0.052
Approval Agency -
Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W x 0.012" H (1.60mm x 0.81mm x 0.31mm)
DC Cold Resistance 0.048 Ohms
Voltage Rating - DC 65 V
Current Rating (Amps) 1.25 A
Operating Temperature -
Breaking Capacity @ Rated Voltage 13A