0603N820J251LT
Walsin Technology Corporation
型号:
0603N820J251LT
描述:
CAP CER 82PF 250V C0G/NP0 0603
Ratings -
Tolerance ±5%
Lead Style -
Capacitance 82 pF
Product Status Active
Voltage - Rated 250V
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C