ITT Cannon, LLC
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
2.66
10
2.41775
25
2.28988
50
2.23668
100
2.13009
250
1.863824
500
1.810586
1000
1.54432
2500
1.437806
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | ITT Cannon, LLC |
| Type | Backshell |
| Color | Black |
| Series | APD |
| Package | Bulk |
| Plating | - |
| Features | - |
| Includes | 1 pc - 1 Backshell |
| Material | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Shielding | Unshielded |
| Cable Exit | 90° |
| Thread Size | - |
| Cable Opening | 0.335" (8.50mm) |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.949" (24.10mm) |
| Ingress Protection | IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Base Product Number | 058-8 |
| Shell Size - Insert | - |
| Material Flammability Rating | - |
| For Use With/Related Products | Flex Tube |