Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
2.3275
10
1.9855
100
1.640555
1000
1.295182
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.016" (0.40mm) |
| Series | SlimStack 55909 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Features | Solder Retention |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Plug, Outer Shroud Contacts |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.045" (1.14mm) |
| Base Product Number | 055909 |
| Number of Positions | 26 |
| Mated Stacking Heights | 1.5mm |
| Contact Finish Thickness | 8.00µin (0.203µm) |