Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
7.296
10
6.3802
100
5.165245
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Series | SlimStack 54722 |
| Package | Bulk |
| Features | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Receptacle, Center Strip Contacts |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Obsolete |
| Height Above Board | 0.045" (1.14mm) |
| Base Product Number | 054722 |
| Number of Positions | 60 |
| Mated Stacking Heights | 1.5mm |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |