Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
7.4765
10
6.54265
100
5.296725
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Molex |
| Pitch | 0.025" (0.64mm) |
| Series | SlimStack 53649 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Features | Board Guide, Solder Retention |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Plug, Outer Shroud Contacts |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.315" (8.00mm) |
| Base Product Number | 053649 |
| Number of Positions | 60 |
| Mated Stacking Heights | 14mm, 15mm |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |