Littelfuse Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
4.465
5
4.3149
10
4.161
50
3.23627
100
2.69686
250
2.619796
500
2.234533
1000
2.118946
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Color | - |
| Series | 505 |
| Package | Bulk |
| Fuse Type | Cartridge, Ceramic |
| Melting I²t | 51 |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Response Time | Fast Blow |
| Package / Case | 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" |
| Product Status | Active |
| Approval Agency | CE, cULus |
| Size / Dimension | 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) |
| DC Cold Resistance | 0.0073 Ohms |
| Voltage Rating - AC | 500 V |
| Voltage Rating - DC | 500 V |
| Current Rating (Amps) | 16 A |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 50kA AC, 20kA DC |