0500798000-12-W6
Molex
型号:
0500798000-12-W6
描述:
12" PRE-CRIMP 1853 WHITE
购买数量:
库存 : 930
Mfr Molex
Color White
Length 12.0" (304.8mm)
Series PicoBlade
Package Bulk
Wire Gauge 26 AWG