0500798000-12-S6-D
Molex
型号:
0500798000-12-S6-D
描述:
12" PRE-CRIMP 1853 SLATE
购买数量:
库存 : 280
Mfr Molex
Color Slate
Length 12.0" (304.8mm)
Series PicoBlade
Package Bulk
Wire Gauge 26 AWG