0500798000-12-R8-D
Molex
型号:
0500798000-12-R8-D
描述:
12" PRE-CRIMP 1852 RED
购买数量:
库存 : 2380
Mfr Molex
Color Red
Length 12.0" (304.8mm)
Series PicoBlade
Package Bulk
Wire Gauge 28 AWG