0500798000-11-N8-D
Molex
型号:
0500798000-11-N8-D
描述:
11" PRE-CRIMP 1852 BROWN
用户指南
Mfr Molex
Color Brown
Length 11.0" (279.4mm)
Series PicoBlade
Package Bulk
Wire Gauge 28 AWG