0500798000-11-L6-D
Molex
型号:
0500798000-11-L6-D
描述:
11" PRE-CRIMP 1853 BLUE
用户指南
Mfr Molex
Color Blue
Length 11.0" (279.4mm)
Series PicoBlade
Package Bulk
Wire Gauge 26 AWG