0500798000-10-S6
Molex
型号:
0500798000-10-S6
描述:
10" PRE-CRIMP 1853 SLATE
用户指南
Mfr Molex
Color Slate
Length 10.0" (254.0mm)
Series PicoBlade
Package Bulk
Wire Gauge 26 AWG